Welded manufacturing

Black and Stainless Welded Manufacturing

Black material welded manufacturing
Aluminum welded manufacturing
Stainless welded manufacturing

 

Kaynaklı İmalat

 

 

Welded manufacturing

 

COLLECTOR MANUFACTURING

Kollektör imalatı ile proje odaklı çözümlerimizi sizlere sunuyoruz. Farklı alanlardaki çelik kollektör ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bina mekanik su, akaryakıt, yangın söndürme,gaz ve buhar tesisatları için gerekli olan kollektör ihtiyaçlarınızı firmamızdan talep edebilirsiniz. Tüm kollektör imalatı çalışmalarımız proje odaklı olup, sizden gelen talepler titiz bir şekilde değerlendirilmektedir.

Kollektör hakkında kısaca bilgiler vermeye devam edelim istiyoruz. Ana hat üzerinden gelen akışkanları birkaç ya da daha fazla boruya aynı basınç ve aynı debi ile ulaştırılmasını sağlamaktadır. Çok önemli bir görevi bulunmaktadır. Bunun için kollektör imalatı yapan firmalara ihtiyacınız olacaktır. Toplayı ve birleşöe borusu olarak da ifade edilebilir. Kollektörler sıcak ve soğuk su kollektörü olarak farklılık gösterebilmektedir. Dağıtım sistemlerinin ana elemanı durumundadır. Suların birleştiği ana merkeze kollektör adı verilmektedir. Kollektör üzerinde bazı ana elemanlar bulunmaktadır. Bunlar, basınç manometresi ve sıcaklık termostatıdır. Merkezi bir sistem üzerinden gelen akışkanların dağıtımını yapabilmek en önemli ihtiyaçtır. Kollektör ihtiyaçlarınızda işin uzmanı olan ve yüksek kaliteye sahip firmaları tercih etmeniz çok önemlidir.

Yukarıda belirtilen alanlarda kollektörlerin asli görevleri çok önemlidir. Tüm akışkanların ana hat üzerinden tali hatlara eşit basınç ve debide dağıtımını yapabilmek için kollektör imalatı ile ürünler sunuyoruz. Kullanım alanlarına göre çelik kollektörler farklı şekillerde olabilmektedir. Bu çerçevede çok pompalı hidrafor sistemlerinde pompa kollektörü kullanılmaktadır. Aynı alanda pompa şaseleri, hidrafor tankları ve komple paketler firmamız tarafından imal edilmektedir. Tüm bu ürünler paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmektedir. Özellikle akışkan içerisinde korozyon oluşmaması için paslanmaz çelikten imalat yapılmasının büyük önemi bulunmaktadır.

Firma olarak tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Cnc boru kesim ve boru ağzı açma gibi alanlarda da firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Paslanmaz kollektör, paslanmaz çelik kollektör, galvaniz, yangın, su saati kollektörü, krom kollektör ve diğer tüm kollektör ihtiyaçlarınızda kesin çözümler sunabiliyoruz. Başta İstanbul olmak üzere geniş bir alanda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bizi aramanız durumunda profesyonel ekibimiz hemen size ulaşacak ve taleplerinizi karşılamak adına en titiz çalışmalarını yapacaktır. Her türlü kollektör imalatı konusunda yeteri kadar deneyime sahibiz. Programlı ve kaliteli iş akışımız içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya çaba sarf ediyoruz.

 

STEEL CHASSES PRODUCTION

Çelik şase imalatı ile farklı alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimizle her türlü çelik şase imalatı işlemlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Çelik şaselerin kullanım alanı oldukça fazladır. Üretim, imalat, proje, makine ve inşaat alanında çelik şaselere olan ihtiyaç çok fazladır. Şasenin kullanım alanlarından biri de otomotic sektörüdür. Çelikten imal edilen şaseler her zaman için çok daha dayanıklı olabilmektedir.

Çelik şaseler kazan tiplerinde, çelik çatılarda, makinalarda ve buna benzer pek çok alanda kullanımı olan ürünlerdir. Şasenin imalatı proje odaklı yapılmalıdır. En titiz şekilde projelendirilmeli ve imalatı ona göre yapılmalıdır. Bu ürünlerin en fazla kullanım alanı çelik silo kazanlardır. Gıda ve tarım alanında kullanılan kazanların ihtiyaca göre verim sağlaması şasenin kalitesine bağlıdır. Biz de firma olarak çelik şase imalatı konusunda son derece deneyimli bir firma konumundayız. Neden çelik şase diye sorabilirsiniz. Şase imalatında farklı malzemeler de kullanılabilir. Bunun tercihi size kalmıştır. Ancak, en sağlam ve dayanıklı olanı çelik şaseler olacaktır. Çelik şaseler maliyet açısından da en uygun olanıdır. Bu çerçevede şase ihtiyaçlarınızda çelik malzemeyi tercih etmeniz sizin adınıza çok önemlidir.

Malzeme kalitesi ve dayanıklılığı açısından en uygun olanı şüphesiz çeliktir. Firma olarak çelik şase imalatı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Her türlü talebinizi en kısa sürede karşılayabiliyoruz. Bizi aramanız durumunda deneyimli ekibimiz sizinle hemen iletişim kurmaktadır. Yerinde proje çalışması sayesinde kusursuz bir ön hazırlık yapabiliyoruz. Projenize uygun olarak yapılan çalışmalardan sonra çelik şase imalatı aşamasına geçiyoruz. İmalat aşamasında da her türlü detayı göz önünde bulunduran bir firmayız. Kusursuz bir şekilde imal edilen çelik şaseler yerinde montaj yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

İmalat kadar önemli olan montaj işlemlerini tamamladıktan sonra projeyi bitirmiş oluyoruz. İmalatın ve montajın tamamlanması firmamızın sorumluluklarını bitirmeyecektir. Montaj sonrasında da olası tüm sorunlarda sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Her türlü problem ve teknik destek ihtiyacınızda bir telefon kadar yakın oluyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız, ürün talepleriniz, montaj ve teknik destek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Deneyimli çalışanlarımızla çelik şase imalatı konusunda gerekli olan tüm vasıflar firmamızda bulunmaktadır.

 

Export  +90531 470 4747
info@taskindemircelik.com