PASLANMAZ TAŞIMA ARABA İMALATLARI

 

Paslanmaz Taşıma Arabaları 

Paslanmaz taşıma arabaları, düzenli bir şekilde eşyaları ya da malzemeleri bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan araçlardır. Bu araçlar birçok sektörde pek çok işin yapılmasını daha kolay hale getirmektedir.

Bulaşık makineleri, buzdolapları, paketler, içecek kasaları, nakliyat kartonları, gıda kutuları gibi birçok ağır yükün çok daha az zamanda, çok daha az iş gücüyle taşınmasına yardımcı olmaktadır. Paslanmaz taşıma arabaları zaman, maliyet ve iş gücünden tasarruf edilmesini saplar.

Paslanmaz Taşıma Arabaları Çeşitleri Nelerdir

Paslanmaz taşıma arabaları genel olarak tekerlek sayısına göre ayrılır.

2 Tekerli Paslanmaz Taşıma Arabaları:

Seri bir şekilde yük taşıma işleminde kullanılmak amacıyla tasarlanmıştır. İş yerlerinde, depolarda ve toplu taşıma merkezlerinde eşyaların kolaylıkla taşınmasına imkan sağlar.

Ortalama taşıma kapasitesi 150 kg civarındadır. İsteğe göre farklı ebatta ve hacimde de üretilebilmektedir. Portatif, taşınması kolay ve katlanabilir yapıda olanlar tercih edilir. Ayrıca bu arabaların montajının kolay olması önemlidir.

4 Tekerli Paslanmaz Taşıma Arabaları:

Bu tarz arabalar çeşitli alanlarda kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmışlardır. Portatif, taşıması kolay ve katlanabilir özellikte olması tercih edilmektedir. İş yerleri, depolar, hastaneler, oteller, öğrenci yurtları, toplu taşıma merkezleri gibi birçok yerde eşyaların kolaylıkla taşınmasına olanak sağlar.

Ortalama taşıma kapasitesi 350 kg civarındadır. İsteğe göre de farklı ebatta ve hacimde de üretilebilmektedir. İki ve üç katlı olanların zemininde genellikle mdf kullanılarak raf oluşturulmaktadır. Bu araba modeli yemek servisi yapılırken sıklıkla kullanılmaktadır.

6 Tekerli Paslanmaz Taşıma Arabaları:

Hızlı bir şekilde yük taşıma işleminde kullanılmak için tasarlanmıştır. İş yerlerinde, depolarda, toplu taşıma merkezlerinde eşyaların pratik bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Genellikle taşıma kapasitesi ortalama 150 kg civarındadır. İhtiyaca göre, farklı ölçü ve hacimde üretimi de yapılabilmektedir. 3’lü set olarak her iki tarafına da monte edilen tekerlekleri yardımıyla merdivenlerden rahatlıkla indirilip çıkarılabilmektedir.

Paslanmaz Taşıma Arabalarının Avantajları Nelerdir

  • Paslanmaz bileşenlerden oluşması nedeniyle uzun ömürlüdür. Bu nedenle de maddi olarak yatırımcıları rahatlatmaktadır.
  • Sağlam çelik konstrüksiyon yapısı ile dış etkenlerden zarar görmez ve paslanmaz.
  • Ağır yüklerin rahatlıkla taşınmasını sağlamaktadır.
  • İsteğe göre, farklı ebatta ve hacimde üretilebilmektedir.
  • İş gücünü ve zaman sarfiyatını azaltmaktadır.

Paslanmaz taşıma arabaları çeşitlerinin iş süreçlerinde tercih edilmesi iş kalitesini attırtması yanı sıra hem insan hem de doğa sağlığı açısından çok önemlidir.
 

  

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

info@taskindemircelik.com