Paslanmaz Tank İmalatlarımız

 

  Paslanmaz Tank
  Krom su Tankı
  Paslanmaz Kazan
  Paslanmaz karıştırıcı mikser
  paslanmaz özel imalatlar 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

Paslanmaz depolama Tankı

Paslanmaz Tank sistemleri birçok sektörde yer almaktadır.Günümüzün işletmelerinde gelişen konut, fabrikalar, endüstriyel sanayi bir çok sektörde kullanılır.5 ton ve 100 tonluk üretim yapılabilir. Üretilen AISI 304 L kalite çelikten üretilip Yatay,dikey,dikdörtgen şekillerinde üretilir. TSE CE belgelerine sahip avrupa standartlarına uygun üretilmektedir. İmalatından sonra teste tabi tutulur ve siz müşterilerimize öyle teslim edilir. Paslanmaz tank üretimden sonra teslimat ve ardından montajı için gerekli uzman ekibimiz destek vermektedir. Diğer ürünlere göre krom malzemeyi kıyaslarsak hem hijyenik hemde sağlık açısından çok önemlidir. 

Projeye uygun mekanik ve tesisat montaj sonrası ise olası bir taşınmada sökümü mevcut nakilye için uygundur. Şehir şebekesi den aldığımız sularımız tortular depo içerisinde zamanla çökme oluştura bilir bu yüzden zaman içerisinde ufak bir temizlik işe yarayacaktır. Üretimini yaptığımız ürün evlerimizdeki mutfak ekipmanları ile aynı kalitede imal edildiği için temizliği oldukça kolaydır.

304 sac 18/10 CR Nİ Krom Nikel den üretildiği için insan sağlığı için çok önemlidir. Şebeke hattından gelen su kaynaklı plastik, betonarme depolarında bakteri, küf, yosun ve koku çok sıklıkta yaşanmaktadır. Üretimindeki hassasiyet montajında da gösterilmeli sağlıklı Paslanmaz Tank montajı sızdırmazlığı ekipmanlarının da aynı kalite de olması önemlidir. İstiflenebilecek şeklide takviyeli özel ayaklar ilave edilmiştir. Cidarlı cidarsız soğutmalı opsiyonel olarak üretilebilir. Atmosfere açık, basınçsız tasarlanmıştır. Endüstriyel sanayisinin bir çok yerinde kullanılan ürünlerimiz gıda,kozmetik,ilaç,kimya kullanılır. 

Endüstri sektöründe tercihen kullanılan hammadde çeşitleri Sıvı iken saklanması ve karıştırılması yoğunlaşması muhafaza edilmesi için çeşitli ölçü ve hacimlerde ki Paslanmaz tank lar imalatımızın uzmanlık alanı dır. Bombeli alt ve üstleri yatay. Dikey silindir biçiminde üretilir. Hammaddenin çeşidine göre paslanmaz çelik AISI 304, AISI 316, dan üretilir. Kuvvetli çelik istenirse hardox ve weldox tankları üretimi yapıla bilir. Bu depolama sistemleri çelik platform uygulanarak proje bazlı üretilir. Silo ve büyük çaplı ürünlerin muhafazasında kullanılır. Bu kapasite de üretilecek olan tank ve konstrüksiyon yapısı için çelik statik yapılması da gerekir. Böylelikle depolanan malın sağlıklı muhafazası daha iyi olacaktır. Üretilen ürünlerimiz Avrupa standartlarında CE belgesi ile üretilmektedir.

 

Sıvı KarıştırıcılarPaslanmaz karıştırıcı mikser

Paslanmaz karıştırıcı mikser imalatı  gıda, kozmetik, ilaç, kimyasal ve birçok projede uygulama bilen paslanmaz karıştırıcı mikser ler üretip hizmetinize sunmaktayız. AISI 303, 304 AISI 316 paslanmaz çelik kasa işlem sonrası yıkanıla bilir hijyeniktir. İçindeki karıştırıcı bıçakları sayesinde dönerek hareket eder ve parçaların bıçaklar dan geçmesiyle karışım gerçekleşir. Karıştırıcı motor ise homojen sağlanması parça büyüklüklerinin yoğunlaşıp parçalana bilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Mikserlerin kullanım amaçlarına göre çeşitleri vardır. V mikser Toz ve Sıvı karıştırıcı mikserlerdir. Proje ve istekleriniz doğrultusunda ısıtmalı, soğutmalı karıştırıcı kazanları üretmekteyiz dir. Talep ederseniz tekerlekli üç ayak hareketli karıştırıcılar da mevcuttur. Sıvı ile sıvının homojen gerektiği ölçüde karışımı viskozite ye sahip ham maddenin yoğunluğuna efektif motorlu tanklarımız genelde kimya sektörlern de tercih edilmektedir. Motor deviri ise kademeli hız kontrol lü dür. Elektrik kumandası tank üzerine montajı yapılabilir. Conta sayesinde sıvıyı iletmez ve mikserin karıştırma bıçakları tam karışım sağlayacak düzeyde dir. Hareket mili paslanmaz dolu mil den üretilip karışım yaparken salınım yapmaz. Ceket li talep edilir se 141 BHFC poliüretan izolasyon kullanılabilir. Kazananlar istenilen hacim ölçülerde üretilebilir. Motor elektrik tesisatında faz koruma rolesi mevcut ve CE standartlarına uygun dur. Projeye göre yerden bağlantısı kesilip çelik platform dan şase üretile bilinir. Bu şase merdiven sistemi ile beraber karıştırıcı tanka erişim sağlanır.

 

 

Süt Tankı

Paslanmaz karıştırıcı mikser

Süt Tankı  AISI 303, 304 AISI 316 paslanmaz çelik ve üçgen ve silindir ayaklar dan üretilimiştir. Depolama stoklama gıda mühendisleri sıvı ürünlerin her türlü bu depolar da uygulama işlemini öngörmüştür. Hava geçirmez sızdırmaz kapak ları kelebek vana gideri mevcuttur. Termometre CIP temizleme özellikli dir. Ürün doldur boşalt girişleri  projelere uygun özel üretimleri vardır.

 

 

 

Çikolata Tankları

çikolata tankı

AISI 304 Kalite paslanmaz  cidarlı ve ceketli sac kalınlığı  3 mm 4 mm  1,2 mm dir. Tank ayakları  krom çelik motor şase bağlantı 6 mm paslanmaz çelik den üretilir. Çikolata çıkış kanalı  çap 160 flanş la sağlanır. Hava boşalımı için vana kullanılmakta karıştırıcı mikseri 304  paslanmaz lamadır. Kapasiteleri 500 kg, 1000 kg ve 2000 kg dır.Termostat dijital pano ve su ısıtıcılı 4,5 kw Su motoru 0,25 kw dır.