Paslanmaz Tank İmalatlarımız

  Paslanmaz Tank
  Krom su Tankı
  Paslanmaz Kazan
  Paslanmaz karıştırıcı mikser
  paslanmaz özel imalatlar 

Paslanmaz Tank sistemleri birçok sektörde yer almaktadır.Günümüzün işletmelerinde gelişen konut, fabrikalar, endüstriyel sanayi bir çok sektörde kullanılır.5 ton ve 100 tonluk üretim yapılabilir. Üretilen AISI 304 L kalite çelikten üretilip Yatay,dikey,dikdörtgen şekillerinde üretilir. TSE CE belgelerine sahip avrupa standartlarına uygun üretilmektedir. İmalatından sonra teste tabi tutulur ve siz müşterilerimize öyle teslim edilir. Paslanmaz tank üretimden sonra teslimat ve ardından montajı için gerekli uzman ekibimiz destek vermektedir. Diğer ürünlere göre krom malzemeyi kıyaslarsak hem hijyenik hemde sağlık açısından çok önemlidir.

Projeye uygun mekanik ve tesisat montaj sonrası ise olası bir taşınmada sökümü mevcut nakilye için uygundur. Şehir şebekesi den aldığımız sularımız tortular depo içerisinde zamanla çökme oluştura bilir bu yüzden zaman içerisinde ufak bir temizlik işe yarayacaktır. Üretimini yaptığımız ürün evlerimizdeki mutfak ekipmanları ile aynı kalitede imal edildiği için temizliği oldukça kolaydır.

304 sac 18/10 CR Nİ Krom Nikel den üretildiği için insan sağlığı için çok önemlidir. Şebeke hattından gelen su kaynaklı plastik, betonarme depolarında bakteri, küf, yosun ve koku çok sıklıkta yaşanmaktadır. Üretimindeki hassasiyet montajında da gösterilmeli sağlıklı Paslanmaz Tank montajı sızdırmazlığı ekipmanlarının da aynı kalite de olması önemlidir. İstiflenebilecek şeklide takviyeli özel ayaklar ilave edilmiştir. Cidarlı cidarsız soğutmalı opsiyonel olarak üretilebilir. Atmosfere açık, basınçsız tasarlanmıştır. Endüstriyel sanayisinin bir çok yerinde kullanılan ürünlerimiz gıda,kozmetik,ilaç,kimya kullanılır.

Endüstri sektöründe tercihen kullanılan hammadde çeşitleri Sıvı iken saklanması ve karıştırılması yoğunlaşması muhafaza edilmesi için çeşitli ölçü ve hacimlerde ki Paslanmaz tank lar imalatımızın uzmanlık alanı dır. Bombeli alt ve üstleri yatay. Dikey silindir biçiminde üretilir. Hammaddenin çeşidine göre paslanmaz çelik AISI 304, AISI 316, dan üretilir. Kuvvetli çelik istenirse hardox ve weldox tankları üretimi yapıla bilir. Bu depolama sistemleri çelik platform uygulanarak proje bazlı üretilir. Silo ve büyük çaplı ürünlerin muhafazasında kullanılır. Bu kapasite de üretilecek olan tank ve konstrüksiyon yapısı için çelik statik yapılması da gerekir. Böylelikle depolanan malın sağlıklı muhafazası daha iyi olacaktır. Üretilen ürünlerimiz Avrupa standartlarında CE belgesi ile üretilmektedir.

 0212 873 40 39 info@taskindemircelik.com