Çelik platform Taskın Çelik konstrüksiyon

Çelik platform Taskın çelik konstrüksiyon uygulamarı depo ofıs ve işyerinizdeki ölü alanları değerlendirip sizlere yeni kullanım alanları sunuyoruz. Keşiflerden sonra özel tasarım sizlerin açısından kullanımı en sağlıklı projeleri sunuyoruz. Platform yapıdan inşa edilen asma kat sadece kullanım değil depo amaçlıda kullanıla bilir. Yaptığımız çalışmalarda kendi mühendislerimizce yapılan statik analiz sonuçlarına göre yapıyı inşa ediyor ve raporunu da yapılan analizler sonuçu m2 ye düşen taşıma kapasitesini uygun raporunu bakanlık, belediye, iş güveniği gibi resmi kurumlara mühendislerimizin onayı ile tarafımızca sunulmaktadır. Böylelikle hem çelik asma kat larınız güvenilir hemde resmi kurumlarda yönetmeliğe uygun biçimde inşa edilmektedir. Platform ve konstrüksiyon projeleriniz için lütfen bize ulaşınız

Çelik platform Taskın Çelik konstrüksiyon

Çelik platform nedir konulu yazımızda önemli detayları bulabiliyor olacaksınız. Çelik platformlar daha çok büyük binalarda tercih edilmektedir. Fabrika, stadyum, depo, alışveriş merkezleri, spor salonları, hastaneler ve çeşitli kamu binalarında çelik platformlar tercih edilmektedir. Bu kapsamda Çelik platform  noktasında ön plana çıkan nitelik dayanıklı ve ekonomik olmasıdır. Özellikle bu tür binaların temel yüzeyleri çok geniş olmasından dolayı üstünün çok iyi bir sistemle kapatılması gerekmektedir. Binaların üstlerini kapatmak için kullanılan sistemlere çelik platform sistemleri adı verilmektedir.

Çelik platform sistemlerinin önemli artıları mevcuttur. Tercih edilmesinin en önemli nedeni dayanıklı sistemler olmasıdır. Binalar günlük kullanım için yapılmazlar. Ciddi bir maliyet gerektiren bu tür binaların yapımında en sağlam malzeme ve sistemler kullanılmak zorundadır. Aksi halde, deprem, fırtına, kar ve yağmur gibi etkenlerden çok fazla etkilenmiş olacak ve kullanım ömrü azalacaktır. Kullanım ömrü, kalitesi ve maliyeti bakımından değerlendirmek gerekirse Çelik platform nedir konusunun önemi ortaya çıkmaktadır.

Binaların temeline çok fazla yük oluşturmaması çelik platform sistemlerinin daha çok tercih edilmesine neden olmaktadır. Demir profiller ve paslanmaz galvaniz malzemelerden tasarlanmaktadır. Çelik platform imalatı yapan firmalar mimari projeye uygun bir şekilde üretim yapmaktadır. Mimari ve statik projeye bağlı kalınarak imalatı tamamlanan çelik platform sistemleri hazır bir şekilde bina çatısına monte edilmektedir. Bu noktada gerek malzeme, gerekse de işçilik maliyetleri bakımından ruhsat sahiplerini önemli avantajlar sunmaktadır.

Çelik platform sistemlerinin bir diğer önemli yanı estetik oluşudur. Spor salonları, stadyumlar ve büyük benzer tesislerde çok farklı tasarımlara sahip çelik platform sistemlerini görmek mümkündür. Bu noktada Çelik platform nedir hakkında önemli nitelikleri görmek zor değildir. Her türlü özel istek ve talebe uygun olacak şekilde tasarlanabilen çelik platform sistemlerinin kullanım alanı çok yayındır.

Büyük şehirlerde çok sık karşımıza çıkan bu sistemler gerekli hallerde çok pratik bir şekilde sökülebilmektedir. Tadilat gibi durumlarda ekstra bir maliyet yaratmaması kullanıcılar için önemli birer tercih nedeni olarak ifade edilebilir. Sizde bu sistemleri tercih ederek farklı avantajlara sahip olabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın 0 212 873 40 39
info@taskindemircelik.com