ARCHITECTURAL SOLUTIONS IN STEEL PROJECTS

Steel ConstructionSteel Structure

STATIC ACCOUNT AND DRAWING PROJECTS

Steel roofstatik çizim

 Steel Construction  Steel Structure Steel Roof

 

Steel Construction  Mimari Proje ve Statik Uygulamaları yılların getirdiği deneyimler Çelik konstrüksiyon paslanmaz imalatı sayesinde bir çok projeye imzamızı atmışız dır. Statik alanında kendini her geçen gün geliştirmiş gerek şantiyede gerekse üretimde, uzman ekibi ve mühendisleriyle müşterilerine sağlıklı yapı ve ekonomik kaliteli doğru  çözüm sonuçlar üretmekteyiz. Projelerimizin çalışmalarında demir çelik olarak sonuna kadar arkasında durmayı kendimize prensip edinmişizdir. Çelik statik ve uygulama konusunda detaylı şekilde uzman ekibimizden yardım almak isterseniz hemen bizlere ulaşa bilirsiniz. Bu sektöre gönül vermiş olan mühendislerimiz ve ekibimiz ile birlikte sizlere  projelerinde çözüm ortağı oluyoruz.Çelik olarak her geçen gün deneyim kazandığımız adımı ileriye taşıyıp sektörde yer ediniyoruz.Steel constructin projeleriniz için merak ettiğiniz projeleriniz hakkında bilgi almak için firmamıza danışa bilir ekibimizden destek ala bilirsiniz.Üretimde olduğu kadar montajda da bir adım önde olan firmamız bir çok sektörün bünyesinde çözüm ortağı olarak çelik konstrüksiyon,çelik çatı projelerinde yoluna devam etmektedir. demir celik firması olarak vizyon kimliği ile birlikte çelik projelerinizle yolumuza devam etmekteyiz. Projeleriniz için ücretsiz danışmanlık ve keşif yapmaktayız bunun için çağrı merkezi çalışanlarımız hizmetinizdedir.Bizleri online sitemizden de takip ede bilirsiniz.

STEEL MANUFACTURING AND ASSEMBLY

paslanmaz tank çelik çatı

Steel Construction  

 +90531 470 4747

info@taskindemircelik.com

 
 

Why Us?

   Steel Construction Uygulamaları

Çelik Konstrüksiyon uygulamaları. Bina çatı sistemlerinde en çok kullanılan çelik kontrüksiyon sistemi olmaktadır. Bu yazımızda çelik konstrüksiyon nedir sorusuna detaylı cevaplar veriyor olacağız. Çelik kontrüksiyon esasında sadece çatı sistemlerinde tercih edilen bir ürün değildir. Betonarme binalar yerine özellikle deprem riski fazla olan bölgelerde tamamen bu sistemle inşaat yapıldığı bilinmektedir. Ancak, günümüzde daha çok çatı sistemlerinde tercih edildiğini söyleyebiliriz. Adı üzerinde çelik malzemeden yapılmaktadır. Birbiri ile entegre olarak imalatı yapılan ve belli bir denge üzerinde montajı sağlanan bir sistemdir. Çok tercih edilmesinin temel nedeni çok sağlam olması ve fiyat bakımından da daha düşük seviyede oluşudur. 

Bu sistemde bütün taşıyıcılar çelikten imal edilmekte ve oluşmaktadır. Deprem riskinin çok fazla olduğu bölgelerde tercih edilmektedir. Sistemi bilmeyenler için çelik konstrüksiyon nedir sorusuna cevaplar vermeye devam ediyoruz. En çok kullanım alanları olarak fabrika binaları, hangarlar, spor tesisleri, depo ve atölye gibi alanlarda tercih edildiği bilinmektedir. Klasik seçeneklere göre çelik kontrüksiyon sistemler çok daha dayanıklı ve zengin mekanik özelliklere sahiptir. Statik özellikleri fazla ve uygulama açısından da kolaydır. Hızlı, güvenilir ve maliyet olarakta düşük olması tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Firma seçimlerinizde sağlam ve köklü olanların tercih edilmesi önem arz etmektedir. Binanıza uygun olacak projelendirme ve gerekli planlamalar yapılmalıdır. Komple veya bina çatı sistemlerinde çelik kontrüksiyon kullanılabilmektedir. Kısaca toparlamak gerekirse, ülkemizin bir deprem ülkesi olduğu ve bu nedenle binaların yapımında mümkün olan en sağlam seçeneklerin değerlendirilmesi gerekmektedir. En sağlam seçenekler arasında da şüphesiz çelik kontrüksiyon sistemleri yer almaktadır. Bu özelliklerinin yanında maliyetlerinde daha ekonomik oluşu önemli tercih nedenleri arasındadır. Daha fazla bilgi ve detay için firmanızı arayabilirsiniz.

                                                      celik-platform

                                                      celik-konstruksiyon

                                                      celik-cati         

                                                                       STEEL STRUCTURE   

                                                                       STEEL PLATFORM   

                                                                       STEEL CONSTRUCTİON 

                                                                       STEEL ROOF  

                                                                       STEEL STATİC PROJECT  

                                                                       STEEL MANUFACTURİNG AND ASSEMBLY 

                                                                    

Bir üretici olarak sözümüzü profesyonel uzmanlık, olağanüstü müşteri hizmeti ve kaliteli yapı sunarken, her projeye topluluk değerini inşa etmektir.